samib

SAMİB' den Hedef Pazar Analizi Ve Ticari İstihbarat Eğitimi

SAMİB ‘in Ekonomi Bakanlığı’ndan aldığı destekle yürütülen UR-GE Projesi Eğitim Programı gerçekleştirildi.
 
SAM__B__1.jpg
 
Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB)’in T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan  “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi-URGE” Tebliği kapsamında aldığı destekle yürütmekte olduğu “Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Uluslararası Rekabeti Güçlendirme (17.UR-GE.005) Projesi” nin 2. eğitimi olan           “Hedef Pazar Analizi ve Ticari İstihbarat” eğitimi, ARC Eğitim ve Danışmanlık Firması tarafından projede yer alan firmaların katılımcılarına dönük olarak, 19 Ocak ve 20.Ocak.2018 tarihlerinde, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Eğitim Salonu’nda gerçekleştirildi.
 
SAM__B__2.jpg
 
Açılışta yer alan SAMİB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Günay GÜNEŞ Projeye olan desteklerinden dolayı eğitim programına katılan tüm proje firmalarının temsilcilerine katılımlarından dolayı teşekkürlerini ifade ederek, 36 aylık yol haritası uyarınca kararlaştırılan faaliyetler kapsamında çalışmalarımız sürdürülecektir.” dedi. 
 
Eğitimin Konusu:
Günümüz koşullarında üretim yapmak, hizmet üretmek ve mal alıp satmak gibi eylemlerin doğru sonuçlara ulaşabilmesi önem arz etmektedir.
 
SAM__B__3.jpg
 
Sektörlerdeki değişimin hızı, yenilikler ve ticari sisteme giren her oyuncunun değişik roller üstlendiği bilinmektedir. Üstlenilen bu rollerin gereği, koşulların oluşumu da titiz çalışmaları gerektirmektedir.
 
Günümüz koşullarında, bilgilerin çokluğu yanında, bu bilgilerin analiz edilerek doğru sonuçlara ulaşılması da oldukça önemli olmaktadır.
 
Eğitim kapsamında, araştırma teknikleri ve iç ve dış pazarların analizi ve bunlarla birlikte mal alım satım koşullarının kaliteye ulaştırılmasını amaçlayan öğretiler esas alınmaktadır. Gerçek yaşam değerleri ve yaşanmışlıklardan yola çıkan öğreti sistemi içerisinde çalışmalar yapılmıştır. 
 
SAM__B__4.jpg
 
Eğitim sonunda yapılan “Eğitim Faaliyeti Değerlendirmesinde” katılımcılar eğitimin kendileri ve temsil ettikleri şirket için çok faydalı olduğunu ifadeyle teşekkürlerini ilettiler. 
Eğitimin sonunda eğitime katılan tüm katılımcılara sertifikaları takdim edildi.
 

Diğer Makaleler...

Sayfa 5 / 213

5

Samib Tanıtım Filmi

Dernek Üyelerimiz

 ÖZDEMİR DÖKÜM
ÖZDEMİR DÖKÜM

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...


 ÖZİSMAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ
ÖZİSMAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...


 BKS E.STATİK TOZ BOYA
BKS E.STATİK TOZ BOYA

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...


 AYMAKSAN AYLA MAK. SAN. AŞ.
AYMAKSAN AYLA MAKİNA

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...


Üye Girişi


Kullanıcı Adı/Şifre hatırlatıcısı Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

E-Bülten Arşivi

ebulten__1_.png

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya