samib

SAMİB'DEN SAÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ'NE ZİYARET

SA___SAM__B_____B__RL_______1.jpg
 
Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB)‘nin Üyelerine dönük olarak düzenlemiş olduğu toplantı, Sakarya Mühendislik Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Orhan TORKUL’ un ev sahipliğinde,  Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde Bölüm Öğretim Üyeleri ve SAMİB Üyelerinin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirildi.
 
SA___SAM__B_____B__RL_______2.jpg
 
Toplantı, SAÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Orhan TORKUL’ un açılış konuşması ile başladı. SAMİB Üyeleri’ne Üniversitedeki imkânlar hakkında bilgilendirme yapılırken, Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında ortak proje çalışmaları, Laboratuvar imkanlarından SAMİB Üye Firmalarının istifade etmesi konuları dile getirildi. 
 
Sonrasında sırası ile Jeofizik Mühendisliği Bölümünden Prof. Dr. Levent GÜLEN, Endüstri Mühendisliği Bölümünden Prof. Dr. Cemalettin KUBAT, Metalürji Malzeme Mühendisliği Bölümü ve KATAMER ( Kaynak Teknolojileri Araştırma, Muayene ve Uygulama Merkezi) Müdürlüğünden Prof. Dr. Ahmet ÖZEL, Çevre Mühendisliği Bölümünden Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu YİĞİT, Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümünden Yrd. Doç. Dr. Özhan ÖZKAN, Gıda Mühendisliği Bölümünden Yrd. Doç. Dr. Serpil ÖZTÜRK, İnşaat Mühendisliği Bölümünden Osman SÖNMEZ, Makine Mühendisliği Bölümünden Sedat İRİÇ, bölümleri ve yaptıkları çalışmalar hakkında SAMİB Üyelerine bilgilendirme yaptılar.
 
SA___SAM__B_____B__RL_______4.jpg
 
SA___SAM__B_____B__RL_______5.jpg
 
SA___SAM__B_____B__RL_______6.jpg
 
SA___SAM__B_____B__RL_______7.jpg
 
Bilgilendirmenin ardından SAÜ Mühendislik Fakültesinin, Enerji Teknoloji Laboratuvarı, TESLAB (Termal Sprey Araştırma ve Uygulama Laboratuvarı), Hesaplı ve Deneysel Kırılma Mekaniği Laboratuvarı ve BİMAYAM (Biyomedikal, Manyetik ve Yarı İletken Malzemeler Uygulama ve Araştırma Merkezi Laboratuvarları gezilerek yapılan çalışmalar yerinde incelendi.
 
SA___SAM__B_____B__RL_______3.jpg
 
Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Günay GÜNEŞ, yapmış olduğu konuşmada bu toplantıya ev sahipliği yapan, SAÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Orhan TORKUL ve Fakülte Öğretim Üyeleriyle, toplantıya yoğun ilgi gösterip katılan SAMİB Üye Firmaları’nın Temsilcilerine teşekkürlerini ifade ederek, Üniversite ile yakın işbirliği içersinde çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.
 

Diğer Makaleler...

Sayfa 6 / 198

6

Samib Tanıtım Filmi

Dernek Üyelerimiz

 ROYAL EV ALETLERİ ÜRETİM VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
ROYAL EV ALETLERİ

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz... HASGO GMBH
HASGO GMBH

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...


 SUMAK DALGIÇ POMPA
SUMAK DALGIÇ POMPA

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...


Üye Girişi


Kullanıcı Adı/Şifre hatırlatıcısı Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

E-Bülten Arşivi

ebulten__1_.png

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya