samib

MARKA'DAN SAMİB'E ZİYARET

DSC_0002_1.JPG

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU ve Sakarya Temsilcisi Murat UNCUOĞLU, Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetimi' ni ziyarette bulundular.

DSC_0005.JPG

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ, Genel Sekreter ÇÖPOĞLU' na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken Dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sakarya' nın ve Bölgenin gelişmesine katkı yapmak için gayret içerisinde olduklarını dile getirdi.

DSC_0007_1.jpg

Başkan GÜNEŞ, yapmış oldukları çalışmalarda en başından bu  yana MARKA Kalkınma Ajansı'nın ortak işbirliği ve desteklerinden istifade ettiklerini belirtti. "MARKA' nın sağlamış olduğu desteklerden üyelerimiz sürekli olarak faydalanmaktadır. Biz de üyelerimizi bu konuda bilgilendirmeye devam ediyoruz. SAMİB olarak Bölgemizin en önemli projelerinden biri olan Doğu Marmara Makina İhtisas OSB kurma fikrimizin çalışmalarını birlikte geliştirdik. Bundan sonra da birlikte yapacağımız çalışmalarımız kuşkusuz Üyelerimiz ve Kobilerimizin gelişmesi ile birlikte memleketimizin kalkınmasına önemli katkılar sağlayacaktır" dedi.

DSC_0011.JPG

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU' na yapmış oldukları ziyaret ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

 

Diğer Makaleler...

Sayfa 10 / 189

10

Samib Tanıtım Filmi

Dernek Üyelerimiz

 KÖKSAL TARIM ALETLERİ
KÖKSAL TARIM ALETLERİ

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...


 KIRTEK MAKİNE
KIRTEK MAKİNE

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...


 SİSTEM TEKNİK SANAYİ FIRINLARI A.Ş.
SİSTEM TEKNİK

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...


 DEMİRELLER MAKİNA
DEMİRELLER MAKİNA

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...


Üye Girişi


Kullanıcı Adı/Şifre hatırlatıcısı Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

E-Bülten Arşivi

ebulten__1_.png

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya