Üyeler

ADABALSAN MAKİNE

ADABALSAN MAKİNE

 

 

 

 

 

Adres: MERKEZ MAH.ŞEHİT İLHAN ARAS CAD.NO:101 ERENLER SAKARYA

Telefon: 0264 276 14 30

Faks: 264 276 14 33

Web Sitesi: http://adabalsan.com.tr/index.php

Firma Hakkında

ADABALSAN MAKİNE, 1995 yılında sac-profil karkaslı çelik konstrüksiyonları üretmek iç ve dış pazarda önemli bir yere sahip olmak amacı ile kurulmuştur. 
 
Üretiminde ® ve ISO 9001 kalite standartlarına uygunluk ve süreklilik ticari ilkeleri doğrultusunda sektöründe lider müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli ve eksiksiz imalat yapmak, dürüst ve güvenilir bir firma olmak başlıca hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Adabalsan Makine Olarak; kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.
Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir.
 
 
- Müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için ürünlerimizin sağlam, etkili ve güvenilir olarak sağlamak.
- Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünler sağlamak.
- Müşterilerimize en uygun fiyat ve en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir ürünleri sunmak.
- Çalışanların sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.
- Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak.
- Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Adabalsan Makine Kalite Politikası'nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.

Fotoğraflar

Foto 1
Foto 2
Foto 3

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya