Üyeler

AKIM METAL

AKIM METAL

 

 

 

 

 

Adres: Beylikbağı Mah. Memişoğlu Cad. 0326/2 Sk. No: 4 41400 Gebze / KOCAELİ

Telefon: 0 262 743 14 92

Faks: 0 262 743 04 42

Web Sitesi: http://www.akimmetal.com.tr/

Firma Hakkında

43 yılı aşkın işleme tecrübesine sahip Akım Metal, Tuzla?İstanbul?daki işletmesinde beyaz eşya, otomotiv ve endüstriyel motor sektörlerine metal işleme ve metal enjeksiyon ile parça imalatı yapmaktadır.
 
Müşteri odaklı çalışan firmamızda, kalite, maliyet ve zamanında teslimat ana prensipleri oluşturmaktadır. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda uygulanan kontrol sistemleri, laboratuar deneyleri, ürünlere yönelik denetim testleriyle mamul kalitesi güvence altına alınmıştır.
 
Metal sektöründe önemli bir yeri olan AKIM METAL, ISO/TS 16949 ve ISO 14001 belgelerine sahiptir. Modern teknolojiyi takip eden makine parkı ve eğitimli personeliyle çalışmalarını sürdüren firmamız açısından önemli olan müşteri memnuniyet göstergeleri titizlikle takip edilip değerlendirilmektedir. Otomasyona dayalı çalışan firmamızda uygun maliyetli çözümler müşterilerimize sunulmaktadır.
 
Vizyonumuz
Çalışanlarımızın yetenek ve bilgilerini geliştirmek, değişken müşteri ihtiyaçlarına hizmet sunmak, kendini yenileyerek rekabet gücünü yüksek tutmak, ana sanayi ve tedarikçiler ile işbirliği içerisinde çalışmaktır.
 
Misyonumuz
Üretimini yaptığımız ana ürünlerin tasarım sorumluluğunu üstlenmiş, ülkesine ve insanına karşı her zaman sorumluluklarının bilincinde bir dünya şirketi olmaktır.
 

Fotoğraflar

Foto 1
Foto 2
Foto 3

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya