Üyeler

HALİL YILMAZ MAKİNA

HALİL YILMAZ MAKİNA

 

 

 

 

 

Adres: Balçık Köyü Kumtepe Sokak No:18 Pk:41400 Gebze / KOCAELİ

Telefon: 0 262 751 32 84 (5 Hat)

Faks: 0 262 751 32 90

Web Sitesi: http://www.halilyilmazmakina.com/

Firma Hakkında

Halil Yılmaz Makina, Türkiye? de ve dünyada ana uzmanlık konusu olan Kireç Üretim Tesisleri?nin kurulumunda birçok başarıya ulaşmış öncü bir kuruluştur.
 
Dinamik organizasyon yapısı, her zaman kendini yenileyen deneyimli kadrosu, proje yönetim birikimi, sahip olduğu ekipman ve lojistik imkanları ile dünyanın her yerinde her büyüklük ve çapta anahtar teslimi projeler gerçekleştirebilecek bilgiye, donanıma, kapasiteye, tecrübeye ve referanslara sahiptir.
 
Yapmış olduğu tesislerin optimum düzeyde işlevini yerine getirmesi için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteden ödün vermeden, uluslararası deneyimi ile verimli, yenilikçi ve çevreye uyumlu çözümler üretmektedir. 
 
Halil Yılmaz Makine, topluma ve çevreye karşı duyarlı olan, yeni uluslararası projelerde ve kurulacak yeni işbirliklerinde partnerleri ile bilgi birikimini, ileri teknolojisini paylaşmaya hazır köklü bir firmadır. 
 
Vizyon
 
Halil Yılmaz Makina? nın vizyonu ise hizmet sunduğu alanlarda güvenilirliği ve kaliteyi bir araya getiren bir çözüm ortağı olmaktır. Firmanın amacı tüm dünyadaki değişimleri ve gelişmeleri takip ederek, Türkiye'yi AB ve dünya ile bütünleştirecek süreçte kalitesi onaylanmış, bilinen, güvenilen ve yenilikçi bir kuruluş olarak çözüm üretmek ve yeni çözüm önerileri ?geliştiren? bir kuruluş haline gelmektir. 
 
Misyon
 
Halil Yılmaz Makina; sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, modern teknolojiyle uzman mühendisliği birleştiren, müşterilerine kaliteli ve zamanında hizmet sunmayı prensip haline getirmiş köklü bir firmadır. Bu bileşimin ve hizmet anlayışının yarattığı sinerji, dünyanın her köşesindeki benzerleri ile gayet rahatlıkla karşılaştırılabilecek tesislerin ortaya çıkarılmasını sağlamıştır.
 
Halil Yılmaz Makina'nın misyonu endüstriyel tesislerin mühendislik - tasarım, tedarikçilik, imalat, montaj ve işletmeye alma hizmetleri ile birlikte, kireç tüketimi için çelik ve maden sektörlerinin kalkınmasına katkıda bulunacak öncü firmalardan biri olmaktır.
 

Fotoğraflar

Foto 1
Foto 2
Foto 3

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya