SAMİB..

Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kurulması için Başkan Toçoğlu ndan destek istedi

SAMİB?ten Toçoğlu na nezaket ziyareti

SAMİB Başkanı Metin Kar; beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu na nezaket ziyaretinde bulundu.

10 KİŞİLİK İŞADAMI
Kısa adı SAMİB olan Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Yöneticileri; önceki gün Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kar ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu?nu makamında ziyaret etti. 10 kişilik işadamı grubuyla birlikte gerçekleşen nezaket ziyaretinde; Başkanı Toçoğlu?na SAMİB hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kar; çalışmalar hakkında da karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

SAMİB HEYETİ
Metin Kar Başkanlığı nda gerçekleşen SAMİB heyetinde;  Başkan Yardımcısı Kemal Yener, Yönetim Kurulu Üyelerinden Necati Atalay ve Turan Erdemli, Denetim Kurulu Başkanı Günay Güneş ve Üyelerden Tunç Özüuğurlu, Berk Sernikli, Metin Yeniçeri ve Ayhan Pehlivan ile Genel Sekreter Ehliman Yazıcı  yer aldı.

MAKİNE İHTİSAS OSB
Sakarya da, Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (MİOSB) kurulması konusunda Başkan Toçoğlu ndan harita üzerinde yer talebinde bulunan SAMİB Başkanı Kar; bu konuyla ilgili destek istedi. Büyükşehir Belediye Başkan Zeki Toçoğlu ise; Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ve kurulması hakkında gerekli inceleme ve çalışma yaparak, SAMİB  bildireceklerini söyledi.

FOTO: BÜYÜKŞEHİR (01)- Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Yöneticileri; önceki gün Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kar ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu?nu makamında ziyaret etti.
FOTO: BÜYÜKŞEHİR (02)- SAMİB Başkanı Metin Kar; Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile görüştü.

 

 

Samib Tanıtım Filmi

Dernek Üyelerimiz

 SEZMAK MAKİNA
SEZMAK MAKİNA

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...


 DETAY PLASTİK MAKİNA
DETAY PLASTİK MAKİNA

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...


 ELPİM MAK.İNŞ.ELK.AŞ
ELPİM MAK.İNŞ.ELK.AŞ

Telefon ve adres bilgileri icin tiklayiniz...Üye Girişi


Kullanıcı Adı/Şifre hatırlatıcısı Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

E-Bülten Arşivi

ebulten__1_.png

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya