Haberler

MAKİNE SEKTÖR RAPORU LANSMAN TOPLANTISI

Makine İmalat Sanayii'ne yönelik olarak Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) koordinasyonunda 2016 yılında gerçekleştirilen veri analizlerine ve saha çalışmalarına dayanan; küresel eğilimleri, ulusal politikaları ve bölgesel potansiyeli yansıtan " MAKİNE İMALAT SEKTÖRÜ RAPORU" çalışması gerçekleştirilmiştir.

MARKA_LANSMAN_18.01.2017._3.jpg

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Merkez Hizmet Binasında gerçekleştirilen Lansman Toplantısına, SAMİB Yönetimi olarak katılım sağlanmıştır. Toplantıda gerçekleşen sunumun internet üzerinden erişilebilen linki aşağıda yer almaktadır.

MARKA Lansman Sunusu İçin Tıklayınız.

SAMİB'DEN SASKİ'YE ZİYARET

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ ve Kurul Üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. Rüstem KELEŞ'i makamında ziyaret etti.

 

06.01.2017_SASK___Ziyareti.jpg

 

Başkan Güneş, Genel Md. Dr. Rüstem KELEŞ'e Dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek Sakarya'nın gelişimine katkı yapmak için her türlü işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi.

Makina imalat sektörünün kalkınmadaki önemine değinen Gn. Md. Dr. Rüstem KELEŞ, SAMİB Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

yeni_y__l_mesaj__.jpg

SAMİB'DEN VALİ COŞ'A ZİYARET

Vali_Ziyaret.JPG

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Günay Güneş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Hüseyin Avni Coş'u makamında ziyaret etti.

Başkan Güneş, Vali Coş'a kabullerinden dolayı teşekkür ederken birlik faaliyetleri hakkında bilgi vererek Sakarya'nın gelişimine katkı yapmak için gayret içerisinde olduklarını dile getirdi.

Reel sektörün ve makina imalat sektörünün kalkınmadaki önemine değinen Vali Coş, SAMİB Başkanı Güneş ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

MANAVOĞLU MAKİNA'YA ZİYARET

23.12.2016_MANAVO__LU___YE_Z__YARET__.jpg
SAMİB Yönetim Kurulu Başkanı Günay Güneş üye firmalarımızdan olan Manavoğlu Makina iş yerini ziyaret ederek firma sahibi Mehmegt Manav ile sektörün içinde bulunduğu güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulunmuşlardır. 

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

IMG_20161212_WA0000.jpg

TÜRKİYE'NİN MAKİNECİLERİ

T__rkiye_nin_Makinecileri.jpg

Tanıtım Filmi İçin Tıklayınız...

SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

10_KASIM1.jpg

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

29_ekim_site_1.jpg

ÜYE FİRMA ZİYARETİ

IMG_20161021_115018.jpg
 
Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetimi , SAMİB üyesi olan ve kısa bir süre önce annesi Hakk’ın rahmetine kavuşmuş olan, MKT Makina Kalıp Takım San.Tic. Ltd. Şti’ nin  sahibi Sn. Oktay TOPALOĞLU’ nu işyerinde ziyaret ederek, başsağlığı  ve taziye dileklerini ilettiler. 
 
SAMİB olarak, Merhume’ye Allah (C.C)’tan rahmet diler , TOPALOĞLU Ailesi’ne başsağlığı dileklerimizi sunarız.
 

Diğer Makaleler...

Sayfa 8 / 14

8

Üye Girişi


Kullanıcı Adı/Şifre hatırlatıcısı Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

E-Bülten Arşivi

ebulten__1_.png

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya