Haberler

MARKA'DAN SAMİB'E ZİYARET

DSC_0002_1.JPG

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU ve Sakarya Temsilcisi Murat UNCUOĞLU, Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetimi' ni ziyarette bulundular.

DSC_0005.JPG

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ, Genel Sekreter ÇÖPOĞLU' na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken Dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sakarya' nın ve Bölgenin gelişmesine katkı yapmak için gayret içerisinde olduklarını dile getirdi.

DSC_0007_1.jpg

Başkan GÜNEŞ, yapmış oldukları çalışmalarda en başından bu  yana MARKA Kalkınma Ajansı'nın ortak işbirliği ve desteklerinden istifade ettiklerini belirtti. "MARKA' nın sağlamış olduğu desteklerden üyelerimiz sürekli olarak faydalanmaktadır. Biz de üyelerimizi bu konuda bilgilendirmeye devam ediyoruz. SAMİB olarak Bölgemizin en önemli projelerinden biri olan Doğu Marmara Makina İhtisas OSB kurma fikrimizin çalışmalarını birlikte geliştirdik. Bundan sonra da birlikte yapacağımız çalışmalarımız kuşkusuz Üyelerimiz ve Kobilerimizin gelişmesi ile birlikte memleketimizin kalkınmasına önemli katkılar sağlayacaktır" dedi.

DSC_0011.JPG

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU' na yapmış oldukları ziyaret ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

 

DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

web.jpg

SAMİB' DEN, VALİ İRFAN BALKANLIOĞLU' NA ZİYARET

IMG_20170713_WA0003.jpg

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOĞLU' nu makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileklerini ilettiler.

IMG_20170713_WA0005.jpg

Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ Vali İrfan BALKANLIOĞLU' na SAMİB çalışmaları hakkında bilgi verdi.

IMG_20170713_WA0001.jpg

Vali BALKANLIOĞLU' da SAMİB' in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Günay GÜNEŞ ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

OPTİMAK EĞİTİM

optimak_e__itim.JPG

İnnovakademi Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından, üyemiz Optimak firması çalışanlarına dönük olarak "Hedef Pazar Analizi ve İstihbarat Kanalları" konulu eğitim SAMİB Dernek Binasında gerçekleştirildi.

SAMİB - SAÜ İŞBİRLİĞİ

sa___d_____ticaret_b__l__m_ba__kan__.JPG

SAÜ İşletme Fakültesi, Uluslararası Ticaret Bölümü Başkanı Doç. Dr. Hakan TUNAHAN ve Yrd. Doç. Dr. Sinan ESEN Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Dernek Hizmet Binasında SAMİB Yönetimiyle tanışma ve ortak işbirliği imkanları hakkında değerlendirmelerde bulunmak üzere ziyerette bulundular.

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; " üniversite ile sanayi arasında işbirliği ve ortak çalışmalar için hazırız" dedi.

SAKARYA EKONOMİ ZİRVESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türkiye ve Sakarya’daki son ekonomik gelişmeler, fırsatlar ve hedeflerin değerlendirildiği, Sakarya’ya değer katan yatırımcıların firmalarını ve Sakarya’nın önemini anlattığı, bölgedeki ekonomik koşullar ve geliştirilmesi gereken noktaların masaya yatırıldığı Sakarya Ekonomi Zirvesi gerçekleştirildi.
 
sakarya_ekonomi_zirvesi.jpg
 
Söz konusu toplantıya SAMİB Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Günay GÜNEŞ katıldılar.
 

ÇETİN CİVATA VE KURTSAN TARIM SAMİB' İ ZİYARET ETTİ

DSC_0001.JPG

Üye firmalarımızdan ÇETİN CİVATA ve KURTSAN TARIM yetkilileri Mustafa TECDELİOĞLU, Çetin TECDELİOĞLU VE Ahmet KURT SAMİB'e ziyarette bulundular.

DSC_0002.JPG

Ziyaretçilerimizi Yönetim Kurulu Başkanımız Günay GÜNEŞ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Şenol ÇALIŞKAN ağırladılar.

SAÜ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİ

IMG_20170705_WA.jpg

SAÜ Teknoloji Fakültesi mezuniyet törenine SAMİB olarak katılım sağladık.

SAKARYA MAKİNA İMALATÇILARI BİRLİĞİ (SAMİB) DERNEĞİNDE BAYRAMLAŞMA;

ramazan_bayram___1.JPG

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Yönetim Kurulu ve  Üyeleri ; Geleneksel Bayramlaşma Programını Ramazan Bayramı’nın 1. Günü Dernek Hizmet Binasında gerçekleştirdi.
TÜVASAŞ Sosyal Tesislerindeki Sakarya Valiliği ve STK’ların ortaklaşa düzenlediği bayramlaşma programının ardından SAMİB Dernek Binasında başlayan programa SAMİB Yönetimi ve Üyelerinin yanı sıra ,diğer STK Yöneticileri de katıldılar.
Dernek Binasında sona eren bayramlaşma programından sonra , SAMİB Yönetimi  ve Üyeleri SATSO (Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası)’ , TÜMSİAD ve MÜSİAD Şubelerinde de düzenlenen bayramlaşma törenlerine katıldılar.

RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

Ramazan_Bayram_Mesaj__.jpg

Diğer Makaleler...

Sayfa 5 / 13

5

Üye Girişi


Kullanıcı Adı/Şifre hatırlatıcısı Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

E-Bülten Arşivi

ebulten__1_.png

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya