Haberler

UR-GE PROJESİ İHTİYAÇ ANALİZİ KAPANIŞ TOPLANTISI YAPILDI

ur_ge_kapan__s.JPG

UR-GE Projesi İhtiyaç Analizi Kapanış Toplantısı Dernek Hizmet Binamızda, projeye katılan üye firma temsilcileri ve ihtiyaç analizi faaliyetini yürüten İnnovakademi firmasından Gökhan EROL'un katılımıyla gerçekleştirildi.

YAPAY ZEKA YAZ OKULU

YAPAY_ZEKA_YAZ_OKULU_06.09.2017.jpg

 

Sakarya Üniversitesi ev sahipliğinde İstanbul Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi ortaklığında Microsoft, IBM ve Sakarya Teknokent işbirliğinde yapılan "Yapay Zeka Yaz Okulu" na Yönetim Kurulu Üyeleri ve Üye Firmalarımızın temsilcileri ile birlikte katıldık.

SAKARYA MAKİNA İMALATÇILARI BİRLİĞİ (SAMİB) DERNEĞİNDE BAYRAMLAŞMA;

kurban bayram 2017.jpg

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Yönetim Kurulu ve  Üyeleri ; Geleneksel Bayramlaşma Programını Kurban Bayramı’nın 2. Günü Dernek Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

kurban_bayram___2017___1.JPG

TÜVASAŞ Sosyal Tesislerindeki Sakarya Valiliği ve STK’ların ortaklaşa düzenlediği bayramlaşma programının ardından SAMİB Dernek Binasında başlayan programa SAMİB Yönetimi ve Üyelerinin yanı sıra ,diğer STK’ların Yöneticileri de katıldılar.

kurban bayram 2017-2.jpg

Dernek Binasında sona eren bayramlaşma programından sonra , SAMİB Yönetimi  ve Üyeleri SATSO (Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası)’ ve diğer STK’ ların  Şubelerinde de düzenlenen bayramlaşma törenlerine katıldılar.

KURBAN BAYRAMI

Kurban_Bayram___G__rseli.jpg

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

ZAFER_BAYRAMI_sosyal_medya.jpg

17 AĞUSTOS DEPREMİ

17_A__ustos_Anma_G__rseli.jpg

CANCAN MEYVE PRESLERİ ŞİRKET İÇİ EĞİTİMİ

DSC_0005_1.JPG

Üyemiz CANCAN Meyve Presleri firmasının çalışanlarına dönük olarak düzenlediği "Muhasebe Teknikleri" konulu eğitim SAMİB Dernek Binasında gerçekleştirildi.

SAMİB'DEN TÜVASAŞ'A ZİYARET

SAMİB Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri TÜVASAŞ Genel Müdürü Prof.Dr. İlhan KOCAARSLAN' ı makamında ziyaret ettiler.

T__VASA___Genel_M__d__r___Prof.Dr.___lhan_KOCAARSLAN_2.jpg

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği(SAMİB) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ, Genel Müdür KOCAARSLAN’ a kabullerinden dolayı teşekkür ederken, Dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek, Sakarya’nın ve Bölge’nin gelişimine katkı yapmak için gayret içersinde olduklarını dile getirdi.

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği(SAMİB) Derneği Yönetimi’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. İlhan KOCAARSLAN, yerli ve millileştirme çalışmalarımız devam ediyor, milli trenimizin en kısa zamanda üretiminin başlamasını ve raylarda olmasını hedefliyoruz”  dedi.

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği(SAMİB) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜVASAŞ Genel Müdürü Prof.  Dr. İlhan KOCAARSLAN’ a, yeni görevinin hayırlı olmasını ve çalışmalarında başarı dileklerini dile getirdiler. 

RC ENDÜSTRİ'YE ZİYARET

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ, Yönetim Kurulu Üyelerinden Fatih KAR ve UR-GE Proje Sorumlusu Nezih AKBAŞ üyemiz RC Endüstri firmasını SAÜ Teknokent’ te yer alan iş yerinde ziyaret ettiler.
 
RC_End__stri_Teknokent_Ziyaret.jpg
 
Ziyaret esnasında UR-GE Proje Sorumlusu Nezih AKBAŞ, projenin katılımcılarından olan RC Endüstri Firması'nın sahibi Rahmi AKGÜN'e projenin ilerleyişi hakkında bilgi verdi.
 
Ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu dile getiren Rahmi AKGÜN Başkan Günay GÜNEŞ ve beraberindekilere teşekkürlerini iletti.
 
 

MARKA'DAN SAMİB'E ZİYARET

DSC_0002_1.JPG

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU ve Sakarya Temsilcisi Murat UNCUOĞLU, Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetimi' ni ziyarette bulundular.

DSC_0005.JPG

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ, Genel Sekreter ÇÖPOĞLU' na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken Dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sakarya' nın ve Bölgenin gelişmesine katkı yapmak için gayret içerisinde olduklarını dile getirdi.

DSC_0007_1.jpg

Başkan GÜNEŞ, yapmış oldukları çalışmalarda en başından bu  yana MARKA Kalkınma Ajansı'nın ortak işbirliği ve desteklerinden istifade ettiklerini belirtti. "MARKA' nın sağlamış olduğu desteklerden üyelerimiz sürekli olarak faydalanmaktadır. Biz de üyelerimizi bu konuda bilgilendirmeye devam ediyoruz. SAMİB olarak Bölgemizin en önemli projelerinden biri olan Doğu Marmara Makina İhtisas OSB kurma fikrimizin çalışmalarını birlikte geliştirdik. Bundan sonra da birlikte yapacağımız çalışmalarımız kuşkusuz Üyelerimiz ve Kobilerimizin gelişmesi ile birlikte memleketimizin kalkınmasına önemli katkılar sağlayacaktır" dedi.

DSC_0011.JPG

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Günay GÜNEŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU' na yapmış oldukları ziyaret ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

 

Diğer Makaleler...

Sayfa 5 / 14

5

Üye Girişi


Kullanıcı Adı/Şifre hatırlatıcısı Kullanıcı Adı/Şifremi Unuttum?

E-Bülten Arşivi

ebulten__1_.png

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya